Обяви 1 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Център
890 €
1 740.69 лв.

(11.13 €, 21.77 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 0:08 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 14 пъти.
Площ:
80 m2
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Представяме Ви стилен и елегантен тристаен апартамент под наем, разположен в топ центъра район Севастопол, зад Хотел Черно море. Жилището е ново, модерно обзаведено и напълно оборудвано,Апартаментът е с площ от 80 кв.м и се състои от две комфортни спални с удобни box spring легла, просторна дневна с мека мебел и напълно оборудвана кухня с фурна и керамични котлони, микровълнова печка, кафемашина, електрическа кана, тостер и хладилник. Във всяко помещение са монтирани висок клас климатици DAIKIN и плазмени телевизори. Разполага с една баня, две тоалетни и две тераси, осигуряващи допълнителен комфорт и удобство. В цената са включени кабелна телевизия, високоскоростен интернет и такси за общите части. Има възможност за паркомясто в сградата по договаряне. Локацията е изключително комуникативна, в непосредствена близост до Морската градина, пешеходната зона, заведения, магазини и всички удобства на централната градска част. (yavlenaCOM/169970/rent).
Особености
Обзаведен
За контакт:
0892559290
Агенция:
ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА
0899 680 006
ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
yavlena-varna.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Братя Миладинови 27
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Център
Обява: 2d177862008471904

890 €
1 740.69 лв.
История на цената
(11.13 €, 21.77 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност